تاریخچه شرکت

شرکت بابک سیلیس در سال 1365 در شهر بابک تاسیس شده است. این شرکت پروانه تاسیس خود را در سال 1367 به شماره  61975/400 از وزارت معادن و فلزات دریافت کرده است.

با افتخار اعلام میداریم که با بیش از 20 سال سابقه کاری و همکاری در پروژه های بزرگ عمرانی کشوری، شرکت ما با تولید ماسه های سیلیس برای سند بلاست، سمنت مورتار(پوشش داخلی لوله های انتقال آب) بتن های با مقاومت بالا و گروت از جمله شرکت های موفق در این زمینه است.

لازم به ذکر است که محصولات ما مورد تایید بسیاری از نهادها و سازمان های ذیربط است که می توانید در بخش محصولات آن ها را مشاهده کنید.

دفتر مرکزی شرکت، در شهرستان یزد واقع است و آمادگی هر گونه همکاری با کلیه پیمانکاران و شرکت های متقاضی محصولات تولیدی خود را دارد.

در ضمن مشخصات فیزیکی و شیمیایی ماسه های تولید شرکت بابک سیلیس در رده بهترین های تولید داخل است و حتی با نمونه های خارجی نیز توانایی رقابت دارد و بر اساس منحنی دانه بندی پیشنهادی مشتری قابل عرضه می باشد.

در پایان امید داریم با تولید بهینه، همواره پشتیبان صنایع عظیم نفت و گاز، پتروشیمی و آبرسانی و نیز واحدهای تولیدی-صنعتی کشورمان بوده، و سهمی هر چه بیشتر در گسترش و ارتقاء تکنولوژی میهن عزیزمان داشته باشیم.